Hakkımızda

Polar Star Tv dünyada güvenilir, ciddi ve alışılmışın dışında farklı yayıncılık yapmak için yola çıktı. Polar Star yüzlerce kanalı HD kalite ile bütçenize uygun bir şekilde evlerinize getirerek sürekli sizlerin hizmetindedir. Ulusal kanallardan belgesel kanallarına, spor kanallarından çocuk kanallarına kadar sınır tanımaz bir yayıncılıkla nerede olursanız olun küçük bir DÜNYA paketi ile farklı dillerde farklı seçenekler sunuyoruz.

Polar Star Tv olarak, çanak anten kullanmadan IP TV avantajıyla yüzlerce kanalı evinize getiriyoruz. Profesyonel kadromuz ve güvenilir ekibimiz ile müşteri memnuniyetini öne çıkararak ilkelerimizden ödün vermeden Dünya standartlarında uygun bir ip tv hizmeti ile seyir zevkinizi arttırıyoruz.

Bilhassa çanak antenin yasak olduğu bölgelerde yaşanan sıkıntıyı bilen Polar Star Tv bu sorunu çözmek için dünyada bilişim teknolojilerinde en iyi olan firmalarla işbirliğine girmiştir. Polar Star, internet üzerinden yapılan ip tv yayıncılığını bütün dünya düzeyinde geliştirmiştir.

IP TV hizmetleri için yenilikçi teknolojiye önem vererek sürekli sistemimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Bu Arge çalışmalarımızla sizlere her zaman donmadan, takılmadan HD kalitesinde iptv izletmeyi bir görev olarak görüyoruz.

Polar Star IP TV sürekli güncellenen kanal listesiyle bütçenizi sarsmadan güvenilir bir online televizyon platformudur.